Ups Kargo Eleman Alım Şartları

Birçok farklı görevlere atanmak üzere UPS kargo tarafından eleman alımı yapılacağı bildirildi. UPS Kargo firmasının yurt çapındaki şubeleri için açık pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Bu açıklamayla birlikte personel alımında gerekli olacak şartlar da firma tarafından yapılan açıklamada yer verildi. Personel alımı için açık pozisyonlar, çalışılacak bölgeler ve detaylı bilgilere de açıklama da yer verildi.

5 Ocak 2020 / Kullanıcı: / Kategori:
Sürat Kargo En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sürat Kargo, Türkiye’nin önde gelen kargo şirketi devlerinden bir tanesidir. Bünyesinde bir milyonu aşkın personel barındırmakta ve Türkiye’nin tüm illerinde faal olarak hizmet vermektedir. Sürat kargo adlı şirket 2003 yılında, Temmuz ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşturulmuş bir şirkettir. O zamandan beri hizmet ağını genişletmeyi ve de müşterilerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

2 Ocak 2020 / Kullanıcı: / Kategori:
Mng Kargo En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

MNG kargo, 2003 yılında kurulmuş olan bir kargo taşıma şirketidir. Kurucu Genel Müdürü Aslan Kut’tur. MNG Kargo 800’den fazla şubeye sahiptir. İçlerinden 7si Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi vardır. Bünyesinde 14 bölge müdürlüğü, 6500’ü kendi bünyesinde, 3500’ü ise acentelerinde olmak üzere 10000’e yakın çalışan vardır.

30 Aralık 2019 / Kullanıcı: / Kategori:
Lc Waikiki En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

LC Waikiki, Fransız bir giyim şirketidir. 1895 yılında kurulan şirket, zamanla bir dünya markası haline gelmiş ve Türkiye pazarında da yerini almıştır. Şu anda LC Waikiki, Türkiyenin en çok tercih edilen giyim markalarından biridir. Yurt dışında iki yüz, yurt içerisinde ise dört yüz elli mağazaya sahiptir. LC Waikiki, bünyesinde yirmi milyonu aşkın personel çalıştırmaktadır.

27 Aralık 2019 / Kullanıcı: / Kategori:
Gratis Eleman Alımı Yapacağını Duyurdu

Kişisel bakım marketi olarak bilinen Gratis açık pozisyonları için personel alımı yapacağını duyurdu. 600 kadar şubeye sahip olan kişisel bakım zincirinde farklı pozisyonlar için eleman alımı yapılacağı açıklandı. Gerekli olan şartlar ve başvuru detayları da yapılan açıklama da paylaşıldı.

23 Aralık 2019 / Kullanıcı: / Kategori:
Migrostan İşssizlere Büyük Müjde! Eğitim Durumu En Az Lise Mezunu Olanlara İş İmkanı

Herkes tarafından tercih edilen süpermarket devlerinden biri olan Migros Ticaret A.Ş, kurumsal olan web adresi üzerinden yaptığı bu haber ile ülke de bulunan birçok işsize iş kapısı açacağını duyurdu. Başvuruların web adresi üzerinden yayınlanan ilan ile yapılacağını duyuran Migros birçok farklı alanda personel alımı gerçekleştirmektedir.

16 Aralık 2019 / Kullanıcı: / Kategori: