LC Waikiki Ümraniye Mağazası

LC Waikiki Ümraniye Mağazası
Ünvan : LC Waikiki Ümraniye Mağazası
Adres : Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No:112/A Ümraniye / İstanbul (Asya)
Telefon : 0 216 443 06 08
Telefon2 : 0 212 657 55 55
Firmanın Çalışma Saatleri:
  • Pazartesi :10:00-22:00
  • Salı :10:00-22:00
  • Çarşamba :10:00-22:00
  • Perşembe :10:00-22:00
  • Cuma :10:00-22:00
  • Cumartesi :10:00-22:00
  • Pazar :10:00-22:00

BASIN BÜLTENİ

21 Aralık 2018 – ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ Trabzon’da

 

21-aralik-2018-lc-waikiki-aile-bulusmalari-trabzonda (1)

TRABZON’da, LC Waikiki ve Hürriyet Kitap işbirliği ile hayata geçirilen ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ projesi kapsamında, markanın reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr. Şirin Seçkin cumartesi saat 14:00’da Trabzonlu vatandaşlarla bir araya gelecek.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde anne-babalara çocuk yetiştirmenin sırlarının anlatıldığı ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ devam ediyor. LC Waikiki ve Hürriyet Kitap işbirliği ile hayata geçirilen ‘LC Waikiki Aile Buluşmaları’ projesi kapsamında, LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ve Dr.Şirin Seçkin, cumartesi saat 14:00’da Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde Trabzonlu vatandaşlarla bir araya gelecek. Etkinlikte, Hürriyet Kitap tarafından yayınlanan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi’nin uzmanlarından Dr. Şirin Seçkin ve LC Waikiki’nin reklam yüzü İrem Helvacıoğlu ile birlikte ‘Mutluluğun temeli çocukluk’ konusu konuşulacak.

HAKKIMIZDA

LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 43 ülkede 895 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

İŞ BAŞVURUSU

LC Waikiki’de Kariyer
LC Waikiki merkez binasında yaklaşık 3000 kişi olmak üzere, 500’ü aşkın farklı pozisyonda Türkiye ve yurt dışında toplam 42,000 kişiye iş imkânı sunmaktadır.

Başvuru Süreci
Web sayfamızdan LC Waikiki’deki açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci
Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

Özgeçmiş İncelemesi,
Kişilik Envanteri,
Genel Yetenek Sınavı,
Teknik Yetkinlik Değerlendirmesi
Değerlendirme Merkezi Uygulaması
Yabancı Dil Sınavı,
İşe Alım Süreci
Doğru işe, doğru insan prensibiyle hareket eden LC Waikiki’de işe alım süreci, her pozisyon için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Yeni Mezun Programları
Sektörün lider markası LC Waikiki, yeni mezunlara yönelik birçok program düzenlemektedir. Programlardaki temel amaç; kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve eğitim / mentörlük programları ile destekleyerek geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir. Farklı pozisyonlar için açılan bu programlardan kendilerine en uygun olanı seçen yeni mezunlar, yurt içi mağazacılık, yurt dışı mağazacılık ve merkez departmanlarında kariyerlerine başlama imkânı bulabilmektedir.

Mağaza Yönetici Adayı Seçme Programı
“Yönetici Adayı Yetiştirme Programı”, LC Waikiki’de hızla artan mağazacılık yatırımları sonucu ortaya çıkan mağaza yöneticisi ihtiyacını karşılamak amacıyla 2004 yılından bu yana uygulanan bir programdır. LC Waikiki, iç terfinin yanı sıra, Yönetici Adayı pozisyonunda yapılan işe alımlarla da adayları kısa sürede mağaza yöneticiliğine hazırlayarak geleceğin perakendecilerini yetiştirmektedir.

LCWAİKİKİ AÇIK İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Hizmetleri İçerir
LC WAİKİKİ MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir