Mjet Muammer Akar Mah. İzmir

Mjet Muammer Akar Mah. İzmir
Şehir : İzmir
Ünvan : Mjet Muammer Akar Mah. İzmir
Adres : Muammer Akar Mah. 46. Sk. No:85-87 Karabağlar/İzmir Karabağlar/İzmir
Telefon : 0 850 251 02 41
Telefon2 : 444 10 44
Fax : 0 216 579 35 00
Firmanın Çalışma Saatleri:
  • Pazartesi :09:00-22:00
  • Salı :09:00-22:00
  • Çarşamba :09:00-22:00
  • Perşembe :09:00-22:00
  • Cuma :09:00-22:00
  • Cumartesi :09:00-22:00
  • Pazar :09:00-22:00

BASIN BÜLTENİ

migros-bircok-cocugun-yuzunu-gulduruyor13-01-2019 Migros, Ariel ve Tog İş Birliğiyle bir çok çocuğun yüzünü güldürüyor.

Binlerce çocuk kıyafeti; Ariel, Migros ve TOG desteği ile yeni sahiplerini buluyor. Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile bu yıl yedinci kez düzenlenen “Kıyafet Bağış Kampanyası” tamamlandı. 56 ildeki Migros mağazalarında toplanan binlerce çocuk kıyafeti, Ariel tarafından yıkanıp temizlendi. Kıyafetler, Toplum Gönüllüsü gençler tarafından 20 şehre ulaştırılarak bir kez daha binlerce çocuğun yüzünü güldürecek.

Toplumsal dayanışma ve paylaşım geleneğini sürdürerek çocukların yüzünü güldürmek amacıyla 2010 yılında Ariel, Migros ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğinde başlatılan “Kıyafet Bağış Kampanyası”nın yedincisi 30 Kasım’da tamamlandı. Bu sene 60 bin adet kıyafetin bağışlandığı kampanya ile yedi yılda toplam bağışlanan kıyafet sayısı 660 bin olurken; 2010 yılından bu yana 283 bin çocuğa ulaşılmış olacak.

12.06.2018 Migros, 63. yılında ailesine “iyi” bakıyor

Migros çalışanlarının müşterilerine ailelerinden biri gibi samimiyet ve özenle hizmet verdiği, hayatın içinden anlardan oluşan filmler modüler bir yapıya sahip. 3 imaj filmi ve 10 farklı kategoride 63. yıla özel indirimleri duyuran 10 kısa filmden oluşan kampanya, ilerleyen günlerde sürpriz devam kampanyaları ile yayında olmaya devam edecek. McCann Istanbul imzalı filmlerin yönetmenliğini Ezel Akay, prodüksiyonunu ise Contact Film Works gerçekleştirdi.

HAKKIMIZDA

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra, kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerine odaklanan Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır.

İŞ BAŞVURUSU

Migros Ticaret A.Ş. ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Migros İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler. Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

MİGROS AÇIK İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Hizmetleri İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir