Gratis Agora AVM Mağazası

Gratis Agora AVM Mağazası
Şehir : Antalya
Ünvan : Gratis Agora AVM Mağazası
Adres : Altınova Sinan Mahallesi, Çağdaş Sokak, 1. Bodrum Kat, No:5/B123 Kepez/Antalya
Telefon : 0 850 210 69 00
Telefon2 : 0 212 705 26 00
Fax : 0 212 284 22 78
Firmanın Çalışma Saatleri:
  • Pazartesi :10:00-22:00
  • Salı :10:00-22:00
  • Çarşamba :10:00-22:00
  • Perşembe :10:00-22:00
  • Cuma :10:00-22:00
  • Cumartesi :10:00-22:00
  • Pazar :10:00-22:00

BASIN BÜLTENİ

30.12.2018 – Gratis’e Ortak Geldi!

Gratis’in Türkiye genelinde 500 mağazası bulunuyor. İnternet sitesinde yer alan bilgilere göre Actera, danışmanlığını yaptığı fonların 2,8 milyar dolarını aşan sermaye bazı ile Türkiye’deki yatırımlara odaklanmış özel sermaye şirketlerinden birisi.
Fon’un yatırım yapılmış olan şirketleriyle toplamda 35 binden fazla çalışana ve 5 milyar dolar aşan ciroya sahip.
Sabancı: “Bu ortaklık ile şirketin büyümesi daha da hızlanacak”
Gratis Kurucu Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Demir Sabancı “Bu ortaklık ile şirketin büyümesi daha da hızlanacak. Gratis’in sahip olduğu lider konumunu, önce bölgesel, sonra da küresel boyuta taşımak istiyoruz” dedi.
Actera Group Kurucu Ortağı Murat Çavuşoğlu ise “Toplumun her kesimine, en uygun fiyat ve üst düzey hizmet kalitesi ile sunan ve uluslararası en iyi uygulamaları hızla hayata geçirerek kendisini ve pazarı sürekli geliştiren Gratis’in, büyümesine katkıda bulunmak için bu ortaklığı gerçekleştirmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

HAKKIMIZDA

Gratis, müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla sunmak konusunda uzmanlaşmış bir markadır ve bu alanda hem müşteri deneyimi hem deTürkiye’nin dört bir yanındaki 500’ü aşkın mağazasıyla üst düzey servis kalitesi sunarak fark yaratmaya devam etmektedir.Güzellik ve bakım lüks değildir, her kadının bakımlı ve güzel olmaya hakkı vardır. Bu nedenle Gratis, Gratis Beauty markasıyla her bütçeye uygun kaliteli kişisel bakım hizmeti sunmayı hedeflemektedir.Gratis Beauty; Gratis’e gelen binlerce kadına sadece birçok farklı markanın ürününü sunmak dışında, kendilerine güzel bakmaları için kusursuz cilt bakımı, kirpik, kaş, el ve ayak bakım uygulamaları ile güzellik deneyimi yaşayabilecekleri şık ve rahat bir ortam sunmayı amaçlamaktadır.Kişisel bakım dünyasında ürün çeşitliliği, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile Gratis’te müşterilerimize yaşattığımız alışverişi deneyimini, güzellik ve bakımdaki yeni trendleri ve dünya markalarını en iyi fiyat, kalite ve müşteri deneyimi ile Gratis Beauty’de de sunarak kişisel bakım dünyasına farklılık getirmeyi hedefliyoruz.

İŞ BAŞVURUSU

Sürekli büyüyen organizasyonumuzun ihtiyaçları doğrultusunda oluşan açık pozisyonlar için önceliğimiz iç kaynaklarımızdır. Çalışanlarımız, pozisyonun gerektirdiği şartları sağlaması halinde açık pozisyonlar için değerlendirme sürecine dahil olabilirler. Kariyer fırsatları sadece mağaza içersinde değil ihtiyaç duyulan tüm pozisyonlar için geçerlidir. Genel Merkez pozisyonlarımızda da yine mağaza çalışanlarımız değerlendirmeye alınmaktadır.

GRATİS AÇIK İŞ İLANLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Hizmetleri İçerir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir