Sürat Kargo En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sürat Kargo En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sürat Kargo, Türkiye’nin önde gelen kargo şirketi devlerinden bir tanesidir. Bünyesinde bir milyonu aşkın personel barındırmakta ve Türkiye’nin tüm illerinde faal olarak hizmet vermektedir. Sürat kargo adlı şirket 2003 yılında, Temmuz ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşturulmuş bir şirkettir. O zamandan beri hizmet ağını genişletmeyi ve de müşterilerin güvenini kazanmayı başarmıştır.

 Sürat kargo, ülkenin dört bir yanına hızla yayılmakta olan bir şirkettir. Dolayısı ile bünyesinde halihazırda olarak çalıştırmaya başladığı personellerin dışında yeni elemanlara da ihtiyaç duymaktadır. Bu eleman ihtiyacını takriben yayınlanan eleman arama ilanının detaylarını ise az sonra sizler ile paylaşacağız.

 

 Sürat Kargo ile Çalışmak İsteyen Kişilerin Bulundurması Gereken Bazı Kriterler

 

  • Sürat kargo Şubeleri bünyesinde eleman olmak isteyenler en az lise eğitimini tamamlamış ve mezuniyet belgesini almış kişiler olmalıdır. Üst mevkiler için ise yüksek öğretim mezunu olmak şart koşulabilir.

  • Eğer ki personel yaya yerine araçlı taşımacılık yapmak için başvuruyorsa, kullanacağı araç için gerekli olan seviyede ehliyet belgesi sahibi olmalıdır. Geçici ehliyetler ise kabul edilmemektedir.

  • Elemanlar, tercihen tecrübe sahibi olmalıdır.

  • Firma bünyesinde çalışmak isteyen personeller, iletişim konusunda yetkin bireyler olmalıdır.

  • Başvuran adaylar, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmalı ve müşterinin her zaman haklı olduğunu unutmamalıdır.

  • MNG kargo elemanları kendilerine zimmetlenen kargoyu, aksaklık veya hasara uğramadan zamanında teslim etmek ile yükümlüdür.

  • Adayların ekip çalışmasına yatkın olması önemlidir.

2 Ocak 2020 / Kullanıcı: / Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir