Ups Kargo Eleman Alım Şartları

Ups Kargo Eleman Alım Şartları

Birçok farklı görevlere atanmak üzere UPS kargo tarafından eleman alımı yapılacağı bildirildi. UPS Kargo firmasının yurt çapındaki şubeleri için açık pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Bu açıklamayla birlikte personel alımında gerekli olacak şartlar da firma tarafından yapılan açıklamada yer verildi. Personel alımı için açık pozisyonlar, çalışılacak bölgeler ve detaylı bilgilere de açıklama da yer verildi.

 Başvuru Şartları

 

 ABD kökenli bir kargo ve kurye firması olan UPS global bir kargo şirketi olmuştur. Kuruluş tarifi 1907 yılı olmakla birlikte, günümüze kadar başarı şekilde gelişmiş, dünya çapında bir firmadır. 200 den fazla ülkede hizmet sağlamaktadır. Lojistik sektörünün en önde gelen global hizmet sağlayan bir şirkettir. Firmanın personel alımı ile ilgili yaptığı açıklama sonrası başvuru koşulları da firma tarafından belirtilmiştir. Çeşitli pozisyonlarda olan kadro açıklarında görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

 Global bir firmada çalışma şansı elde edebilmek için firma tarafından iş başvuru şartları da açıklanmıştır. Yapılan başvurularda ilk şart olarak lise mezunu olmak gelmektedir. Pozisyona göre yapılacak başvurularda şartlar değişkenlik gösterebilir. Başvuru yapılacak pozisyona ait koşulları taşıyanların öz geçmişleri değerlendirmeye alınacaktır.

 Firmaya bağlı bulunan farklı illerde de görevlendirilmek üzere alım yapılacaktır. İllere ve kadro açıklarına göre farklı başvuru şartları oluşmaktadır. Genel niteliklerin taşınması halinde tüm pozisyonlara başvuru yapmak mümkündür. Dünya çapında bir firma olan UPS kargoda çalışma şansını yakalamak için başvurular başlamıştır.

5 Ocak 2020 / Kullanıcı: / Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir